שמלות כלה וערב

שמלות כלה וכל מה שרציתן לדעת עליהן

שמלות כלה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

שמלת כלה היא החלק החשוב ביותר בלבוש של כלה. זהו סמל הטוהר והתמימות שלה. הכלה צריכה להיות לבושה בצורה המשקפת את אישיותה וסגנונה, כמו גם את האירוע. שמלות כלה הן בדרך כלל לבנות, אבל הן יכולות להיות גם בצבע שנהב או שמנת. הכלה צריכה להרגיש בנוח ובטוחה בשמלתה.

סוגי שמלות כלה

שמלות כלה הן נושא פופולרי עבור כלות. ישנם סוגים שונים של שמלות כלה שניתן לבחור בהתאם לטעם, לסגנון ולתקציב של הכלה.

הסוג הפופולרי ביותר הוא שמלת סטרפלס עם רכבת ארוכה. זה מושלם לחתונה בחוץ שבה הכלה רוצה להשוויץ בכתפיה ובזרועותיה. הסוג השני הפופולרי ביותר הוא שמלת נשף שיש לה חצאית מלאה שבדרך כלל יש צורה כלשהי של רכבת. שמלת נשף מושלמת לחתונה מקורה או אם את רוצה להשוויץ בגזרה שלכן בצורה מחמיאה יותר.

יש גם שמלות שני חלקים המושלמות אם אתן רוצות להשוויץ בקו המותניים שלכן או אם אתן לא רוצות ללבוש שום דבר מתחת לשמלה שלכן (כמו תחתונים). ניתן ללבוש שמלות בעלות כתף אחת בכל סוג של חתונה והן עובדות היטב עם עקבים נמוכים ללא גב, אבל אסור ללבוש אותן עם הרבה תכשיטים כי זה יכול לגרום לזה להיראות עמוס מדי על כתף אחת.

כיצד תבחרו את האחת עבורכן

בחירת שמלת כלה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר של כלה. זה יכול להיות קשה למצוא את השמלה המושלמת כשיש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, אבל יש כמה דברים שכדאי לזכור כשזה מגיע לבחירת שמלת הכלה שלכן.

סוג האירוע - האם הוא רשמי או לא רשמי? האם אתן מחפשות משהו מסורתי או מודרני יותר?

הלוקיישן - האם יהיה צורך ללבוש את השמלה במגרש פתוח, על חוף הים או באולם אירועים?

הזמן בשנה - האם זה קיץ או חורף?

התקציב שלכן - זה כנראה הגורם החשוב ביותר. תרצה לשקול כמה כסף יש לכן עבור השמלה שלכן ומה אתן מוכנות להוציא.

תפריט נגישות אתר