אסתטיקה רפואית

ניתוח לעיצוב סנטר - כל הידע הנדרש בנושא

ניתוח לעיצוב סנטר Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ניתוח סנטר הוא סוג של ניתוח שמסיר עודפי עור או רקמה מהסנטר. ניתוח סנטר נעשה לעתים קרובות כדי לשפר את המראה ולהפחית את הסיכון לקמטים.

ההליך יכול להיעשות במגוון שיטות, כולל לייזר, אזמל, או אלקטרוכירורגיה.

הוא הליך שניתן לעשות כדי לעצב את הסנטר שלכם. זה נעשה בדרך כלל כדי לתקן סנטר רחב, שטוח או בולט.

ניתוח סנטר מבוצע לרוב על ידי מנתח פלסטי, רופא אף אוזן גרון או כירורג פה ולסת. ההליך כולל ביצוע חתכים בעור והסרת רקמות מהסנטר.

ניתוח סנטר הוא הליך כירורגי לתיקון העיוות של הסנטר. זה נעשה על ידי שבירה או חיתוך של חלק מעצם הסנטר ושימוש בו לשחזור הסנטר.

מה היתרונות בניתוח לעיצוב סנטר

ניתוח עיצוב סנטר הוא הליך קוסמטי המעצב מחדש את הסנטר. זה נעשה באמצעות שאיבת שומן וניתן לעשות זאת בפגישה אחת. ניתוח עיצוב סנטר אינו דורש זמן השבתה, מכיוון שהוא נעשה בהרדמה מקומית.

ניתן לשנות את צורת הסנטר על ידי שינוי זווית עצם הלסת או על ידי עיצוב מחדש של השרירים והרקמות הרכות סביב הסנטר. הליך זה יכול לעזור עם בעיות כמו סנטר שקוע או עקום.

הסיבה הנפוצה ביותר לביצוע הליך זה היא לעזור לשפר את האסתטיקה של הפנים ולהפחית קמטים בפנים הקשורים לגיל, כגון קפלי האף. ניתוח עיצוב סנטר יכול להועיל גם לאנשים שעברו ניתוח משחזר באף ורוצים לשמור על המראה החדש שלהם לאחר ריפוי מהשתלים הדנטליים שלהם.

ניתוח עיצוב סנטר הוא הליך המשמש לשינוי צורת הסנטר. זה יכול לשמש גם כדי להסיר עודפי רקמה או עור מהסנטר. אנשים רבים בוחרים בהליך זה מכיוון שהוא יכול לעזור להם להשיג מראה אטרקטיבי וצעיר יותר.

כמה מהיתרונות של ניתוח זה הם:

  • שיפור בסימטריית הפנים
  • שיפור מראה מבנה עצם הלסת
  • שיפור קווי מתאר הפנים

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנדרש בנושא ניתוח לעיצוב סנטר.

תפריט נגישות אתר