שיער

מה זה תוספות שיער ואילו סוגים קיימים

תוספות שיער 2

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

תוספות שיער הן דרך פופולרית לשנות את התסרוקת שלכן מבלי שתצטרך לחתוך את השיער שלכן. הם יכולים לשמש גם כדי להוסיף נפח לשיער דק או עדין, או אפילו רק לדרך מהירה וקלה לעצב את השיער שלכן.

ישנם סוגים רבים ושונים של תוספות שיער שאתן יכולות להשתמש בהם, תלוי למה אתן רוצות אותן. אולי תרצה סינתטיים אם אתן מחפשות תיקון זמני, או אנושיים אם אתן רוצות את המראה הטבעי יותר.

מה תוספות שיער

בהמשך לפסקה הקודמת, תוספות לשיער הן סוג של פריט שיער המשמש להוספת אורך, נפח וצבע לשיער הטבעי.

ניתן להכין תוספות שיער משיער אנושי או סינטטי. הם מונחים באותו אופן כמו סוגים אחרים של אריגה, עם רצועות תפורות לתוך השיער הטבעי של האדם.

הסוגים הפופולריים ביותר של תוספות לשיער הם קליפ-אין ומחוברים מראש. תוספות קליפ-אין מתחברות לשיער הטבעי של האדם באמצעות אטבי מתכת קטנים. תוספות מודבקות מראש מודבקות על החוטים של האדם עצמו באמצעות דבק מיוחד או דבק שמורחים על שורשי השיער שלו על מנת להחזיק אותם במקומם.

סוגי תוספות שיער

תוספות לשיער הן דרך להוסיף אורך, עובי וסגנון לשיער שלכן. הם מגיעים בצורות רבות ושונות וניתן ליישם אותם על ידי איש מקצוע או לעשות אותם בבית.

סוגי תוספות לשיער:

פאות - פאה היא סוג של תוספת שיער שמחוברת לרוב לראש בעזרת דבק. הם משמשים לפתרונות זמניים וקבועים כאחד.

קליפ-אין - תוספות לשיער בקליפ-אין הן חלקים מוכנים מראש הניתנים לגזירה לתוך השיער באמצעות רצועה אלסטית.

סגירות תחרה - סגירות תחרה הן חלקי תחרה שניתן לחבר לקרקפת שלכן עם דבק או חוט תפירה. הם מציעים מראה טבעי יותר מרוב סוגי התוספות האחרות מכיוון שהם משתלבים היטב עם הקרקפת.

תפריט נגישות אתר