תחביבים, אטרקציות ופנאי

זאק אפרון סרטים - מדריך לסרטיו הפופולריים ביותר

זאק אפרון סרטים

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

הקריירה של זאק אפרון מתפרשת על פני שני עשורים, והוא כיכב בכמה מהסרטים הפופולריים ביותר בכל הזמנים.

מתפקיד הפריצה שלו ב-High School Musical ועד הופעתו שזכתה לשבחים ב-The Greatest Showman, אפרון הוכיח את עצמו כשחקן רב-תכליתי שיכול להתמודד עם כל ז'אנר.

בואו נסתכל על כמה מסרטי זאק אפרון הפופולריים ביותר שעזרו להפוך אותו לאחד הכוכבים הגדולים של הוליווד.

High School Musical (2006)

אפרון זכה לתהילה עם דמותו של טרוי בולטון, קפטן קבוצת הכדורסל בתיכון איסט. הסרט זכה ללהיט מיידי, הוליד שני סרטי המשך והפך לאחד מהסרטים המקוריים הרווחיים ביותר של ערוץ דיסני אי פעם. הסרט הציג גם שירים של האמנית המובילה במצעדים ונסה הדג'נס, מה שהפך אותו להצלחה גדולה עוד יותר.

17 שוב (2009)

בהיברידית הקומדיה/דרמה הזו, אפרון מגלם את מייק אודונל, גבר בן 37 שמייחל שיוכל לחזור אחורה ולשחזר את שנות העשרה שלו. דרך פיתול קסום של הגורל, מייק מקבל את משאלתו כשהוא מתעורר בחזרה בגופו בן ה-17 ונאלץ לנווט שוב במים הקשים של התיכון. הסרט זכה לביקורות חיוביות והכניס למעלה מ-135 מיליון דולר ברחבי העולם.

The Greatest Showman (2017)

אפרון מככב לצד יו ג'קמן בסרט הביוגרפי המוזיקלי הזה המבוסס על חייו של P.T בארנום כשהוא יוצר את "המופע הגדול ביותר עלי אדמות". הסרט זכה לשבחים על פס הקול הקליט שלו והביצועים המרשימים מהמנהיגים שלו, זיכה אותו בשלוש מועמדויות לגלובוס הזהב וזכה בסרט הקולנוע הטוב ביותר - מחזמר או קומדיה בטקס פרסי גלובוס הזהב השנתי ה-75.

סיכום - זאק אפרון סרטים

זאק אפרון כיכב בכמה סרטים יוצאי דופן באמת לאורך הקריירה שלו עד כה, אבל שלושת הסרטים האלה הפכו לכמה מיצירותיו האהובות ביותר בקרב מעריצים חדשים וותיקים כאחד. בין אם אתם מחפשים דרמה משפחתית מחממת לב או ביוגרפיה מוזיקלית מעוררת השראה, גוף היצירה המרשים של זאק אפרון סרטים מציע משהו לכולם. הקפידו לבדוק את הסרטים המדהימים האלה בכיכובו של אחד הכוכבים המבריקים בהוליווד - זאק אפרון סרטים.

תפריט נגישות אתר