ילדים

המדריך האולטימטיבי לבחירת מתלה לחדר ילדים

מתלה לחדר ילדים 1 Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מתלה לחדר ילדים הוא ארון המשמש לאחסון בגדי ילדים. ניתן להציב אותו בפינת החדר או בארון, וניתן לתלות אותו על הקיר. הוא משתמש בגלגלים כדי לאפשר לכם להזיז אותו בקלות. מתלים לחדרי ילדים עשויים בדרך כלל מעץ, מתכת או פלסטיק. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים בהתאם למה שאתם צריכים אותם. אם אתם מחפשים אחד שיתאים לחדר השינה של ילדכם, אז כדאי שתבחרו באחד שתוכנן במיוחד למטרה זו.

כמו כן, מתלה לחדר ילדים משמש בדרך כלל בחדרי שינה וחדרי משחקים. ניתן להשתמש בהם גם בחדרים אחרים כגון הסלון או האמבטיה. זוהי דרך מצוינת לאחסן בגדים, צעצועים ופריטים קטנים אחרים מבלי לתפוס יותר מדי מקום. ארגוניות לארון לילדים נועדו לעזור להפוך את הארון של ילדכם לפונקציונלי ומאורגן יותר על ידי מתן מקום אחסון נוסף לבגדים, צעצועים, ספרים ועוד.

סוגי מתלה לחדר ילדים

ישנם סוגים רבים ושונים של מתלים לחדר הילדים. אתם יכולים למצוא אותם בצורות, גדלים וחומרים שונים. הסוגים הנפוצים ביותר של מתלים הם מתלים צמודי קיר והמתלים עצמאיים.

מתלים צמודים על הקיר: אלו מותקנים על הקיר וניתנים להתאמה בקלות כדי להתאים לצרכים המשתנים של ילדכם ככל שהוא או היא מתבגרים. הם מספקים הרבה מקום אחסון מבלי לתפוס יותר מדי מקום בחדר של ילדכם.

מתלים עצמאיים: אלה מותקנים בדרך כלל על הקיר אך ניתן להרכיב אותם גם על שולחן או אפילו מדף. הם מציעים גמישות רבה יותר מאשר מתלים צמודים על הקיר מכיוון שאין צורך להתאים אותם כאשר ילדכם משנה את הגובה או המשקל שלו לאורך זמן.

יש גם מתלה שמיועד במיוחד למשחקים כמו שחמט, דמקה, פאזלים וכו', שנקרא מתלה המשחקים.

תפריט נגישות אתר